درباره ما

خط ‌مشي مجتمع آموزشي نسل کارا

در نسل کارا   ما معتقديم در راستاي ارزش هاي متعالي انساني با فراهم نمودن محيطی امن،عاطفی،پربار و با اتكاء بركادری  مجرب در آموزش نوين و پژوهش مبتنی بر اصول پژوهشی ميتوانيم شرايطی پويا همراه با چالش و تأكيد بر تربيت و مهارت زندگی فراهم نماييم تا دانش آموزان بتوانند توانايی های خويش را باور نموده و به حداكثر ممكن برسانند. مجتمع آموزشی نسل کارا با باور و تعهد و تأكيد بر نوآوری ، خلاقيت، تقويت روحيه نقادی و نقد پذيری و استفاده از فناوری اطلاعات و يادگيری مستمر و پيوسته و بستر سازی حضور در عرصه های آموزش بين المللی و حضور در شبكه مدارس مجازی، پروژوه هايی را در مقاطع مختلف آموزشی به اجرا گذاشته است. بدين منظور مجتمع فرهنگی-آموزشی نسل کارا به عنوان مدرسه زندگی، با استقرار نظام مدیریتی مدارس مطلوب حاصل مديريت مطلوب و انتقال ارزش های اصلی از طريق گفتار و كردار ميباشد. رئوس خط مشی كيفيت را به شرح ذيل اعلام ميدارد :

1. جلب رضايت اولياء ، دانش آموزان و كاركنان .

2. شناسايي تفاوت ها  و  توانايي دانش آموزان و ارتقاء روحيه خودباوری و اعتماد به نفس در آن ها .

3. بسترسازی حضور در عرصه های آموزشی بين المللی.

4. بسترسازی حضور در شبكه مدارس مجازی

درباره نسل کارا

مدارس نسل کارا، در سال 1394 توسط سرکار خانم بایرام زاده، پژوهش‌گر حوزه‌ی آموزش و پرورش نوین، در شهر تبریز تاسیس شده است.امروز شاهد توجه روزافزون خانواده‌های ایرانی به پیشرفت آموزشی و توسعه‌ی علمی فرزندانشان هستیم. توجهی که در دو دهه‌ی اخیر، هزینه و زمان زیادی را صرف خود کرده و نتیجه‌ی آن خیل عظیمی از دانش‌آموختگان فاقد مهارت و ناآگاه نسبت به استعدادها، قابلیت‌ها، خلاقیت‌ها و حقوق شهروندی خود است. مجتمع پیش دبستانی و دبستان نسل کارا با انگیزه‌ی ایجاد بستری مناسب برای پرورش استعداد و خلاقیت کودکان شروع به کار نموده است. در این راستا نسل‌کارا از شیوه‌های نوین آموزشی و پرورشی بهره‌گیری می‌کند تا در فضایی آرام و مجهز به امکانات مناسب، بستر لازم برای رشد و شکوفایی نوگلان شما را فراهم آورد. نسل‌کارا همانگونه که از نامش پیداست، صاحب تفکری کارکرد محور و فراتر از آموزش است. مدیریت و کارکنان این مدرسه از روز اول بر این باور بوده‌اند که هر کودک، دنیای ناشناخته‌ای از قابلیت‌ها و توانایی‌های فردی بوده است. ما باور داریم که می‌توانیم با سرمایه‌گذاری بر روی کودکان، علاوه بر آموزش علمی، سطح دانش آن‌ها را نیز ارتقا دهیم. علاوه بر آن، تلاش داریم تا خلاقیت، استقلال فکری و توان شخصیتی آن‌ها را نیز به شکوفایی برسانیم. ما به دنبال پرورش نسلی هستیم که با شناخت کامل از خود و آگاهی از حقوق شهروندی، نسلی عمل‌گرا، مطالبه‌گر و تحول‌خواه باشد. مدیریت نسل‌کارا و همراهان این مدرسه، همواره در حال بروزرسانی نظام آموزشی خود بوده و در یک محیط آزاد و محترمانه، پذیرای تمام پیشنهادات و انتقادات اولیا و دانش‌آموزانی هستند که به این تفکر اعتماد کرده و همراهمان شده‌اند. به امید آن‌ که کودکانمان عشق، صمیمیت، اعتماد به نفس، دیگر دوستی، محبت، خلاقیت، خودشکوفایی و … را بیاموزند. برای رسیدن به آرمان‌ها و اهداف نسل‌کارا با ما همراه باشید.

مدرسه نسل کارا
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naslkara.ir/?p=9999

نسل کارا

مجتمع فرهنگی-آموزشی نسل کارا به عنوان مدرسه زندگی، با استقرار نظام مدیریتی مدارس مطلوب حاصل مديريت مطلوب و انتقال ارزش های اصلی از طريق گفتار و كردار ميباشد.

نسل کارا پیشتاز در آموزش

مجتمع آموزشی نسل کارا با باور و تعهد و تأكيد بر نوآوری ، خلاقيت، تقويت روحيه نقادی و نقد پذيری و استفاده از فناوری اطلاعات و يادگيری مستمر و پيوسته و بستر سازی حضور در عرصه های آموزش بين المللی و حضور در شبكه مدارس مجازی، پروژوه هايی را در مقاطع مختلف آموزشی به اجرا گذاشته است.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. یا با شماره درج شده در سمت چپ در ارتباط باشید